Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Specjalista ds. BHP

M&M
łódzkie, Wola Rakowa/Katowice
praca stacjonarna
6070 dni temu

Ogłoszenie numer: 37259, z dnia 2007-12-05

M&M

jest znaną międzynarodową grupą oferującą najwyższej jakości, kompleksową obsługę spedycyjną w przewozach drogowych, kolejowych, lotniczych, morskich oraz pełne spektrum nowoczesnych usług logistycznych.

Miejsce pracy: łódzkie, Wola Rakowa/Katowice

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Wprowadzenie procedur przestrzegania w firmie przepisów BHP i p-poż.
  • Prowadzenie ewidencji odzieży roboczej
  • Prowadzenie dokumentacji ryzyka zawodowego
  • Ocenę wydatków energetycznych pracowników
  • Aktualizację szkoleń BHP
  • Aktualizację pomiaru bezpieczeństwa środowiska pracy
  • inne zadania związane z przestrzeganiem przepisów BHP w firmie
  • Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Uprawnienia do świadczenia pracy na ww. stanowisku,
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na ww. stanowisku,
  • Praktyka w prowadzeniu szkoleń z zakresu BHP,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność.
  • Oferujemy

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • Możliwość dokształcania i doskonalenia zawodowego,
  • Pakiet świadczeń socjalnych.