Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. BHP z J. Angielskim

Domino Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4805 dni temu

Nasz Partner międzynarodowa firma produkcyjna, w związku z rozwojem struktur na polskim rynku poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: 30-0005

Zadania:
  • Dostosowywanie standardów BHP i Ochrony Środowiska do wymogów prawnych oraz wytycznych korporacji;
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania systemów zarządzania BHP i Ochrony Środowiska,
  • Opracowywanie, wprowadzanie oraz nadzorowanie programów kształtujących właściwą postawę pracowników i propagujących kulturę bezpieczeństwa;
  • Inicjowanie i koordynacja działań zmierzających do zmniejszenia oddziaływania zakładu na środowisko naturalne.
  • Wspieranie kadry kierowniczej w zakresie BHP i OŚ
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w dużej firmie produkcyjnej,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa w zakresie BHP, PPOŻ, ochrony
  • środowiska,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
  • Elastyczność oraz samodzielność w działaniu,
  • Otwartość na innowacje
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Szerokie możliwości rozwoju w rozbudowanej strukturze
  • Szkolenia i stałe podnoszenie kwalifikacji

POZNAŃ OFFICE
ul. Taczaka 24
61-819 Poznań
tel: +48 61 22 30 476
www.dominopolska.pl
WARSAW OFFICE
ul. Jana Pawła II 15 XIII Floor
00-828 Warszawa
tel. +48 22 697 73 57

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)