Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
SPECJALISTA DS. BHP (1/2 etatu)

Recruit.pl Grajewski Bartosz
Wrocław
praca stacjonarna
4775 dni temu
recruit_top.jpg

Dla naszego Klienta, wrocławskiej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Wrocław
nr. ref. BHP/pWW/05/11

Zadania:
  • prowadzenie prac nadzorczo-doradczych wynikających z KP, przepisów BHP oraz wewnętrznych uregulowań
  • nadzór nad bezpieczeństwem i środowiskiem pracy na terenie firmy
  • udział w realizacji szkoleń dla pracowników
  • nadzorowanie procesu ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji BHP zgodnie z polskimi regulacjami prawnymi

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub ukończone studia podyplomowe w zakresie BHP
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (wymóg konieczny)
  • znajomość przepisów prawa pracy oraz BHP i ppoż.
  • mile widziana znajomość j. angielskiego
  • odpowiedzialność, komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
  • dyspozycyjność

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na ½ etatu (brak możliwości zatrudnienia w oparciu o własną działalność gospodarczą), w późniejszym okresie planowane rozszerzenie czasu pracy na pełen etat
  • pakiet socjalny
  • nowe wyzwania zawodowe
  • miłą atmosferę w miejscu pracy

recruit_bottom2.jpg