Specjalista ds. Bezpieczeństwa

LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.
Warszawa
specjalista (mid)
praca stacjonarna
7 godz. temu

Misją LOTAMS jest oferowanie usług najwyższej jakości poprzez wykonywanie przeglądów technicznych zgodnie z najwyższymi standardami, by zapewnić niezawodność operacji lotniczych i bezpieczeństwo pasażerom.

Nr ref.: THBO/08/202
Obowiązki na stanowisku:
  • Reprezentowanie Spółki przed organami oraz instytucjami publicznymi zgodnie z wymogami Ustawy o Ochronie Osób i Mienia, Ustawy Prawo Lotnicze oraz innych przepisów w zakresie bezpieczeństwa i ochrony
  • Nadzór nad realizacją zobowiązań Spółki w zakresie bezpieczeństwa wobec Portu Lotniczego
  • Realizacja polityki bezpieczeństwa Spółki poprzez analizę ryzyka, ocenę zagrożeń oraz wdrażanie dobrych praktyk w zakresie bezpieczeństwa i ochrony
  • Monitorowanie oraz analizowanie incydentów związanych z naruszeniem bezpieczeństwa Spółki
  • Nadzór nad współpracą z firmami zewnętrznymi realizującymi na zlecenie Spółki działania w zakresie bezpieczeństwa i ochrony
  • Nadzór nad wyposażeniem technicznym i systemami związanymi  z bezpieczeństwem Spółki
  • Realizacja procedur związanych z bezpieczeństwem i ochroną
  • Cykliczne sporządzanie raportów, statystyk i analiz z prowadzonej działalności
  • Współpraca z instytucjami i firmami zewnętrznymi, a także jednostkami organizacyjnymi Spółki w zakresie bezpieczeństwa i ochrony
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane w obszarze bezpieczeństwa
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • Znajomość i umiejętność obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność i asertywność
  • Rzetelność w wykonywaniu zadań,
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze systemów CCTV i SKD oraz w nadzorze realizacji usług ochrony z perspektywy zleceniodawcy
Oferujemy:
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Preferencyjne ceny biletów lotniczych
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Atrakcyjny system premiowy

Dołącz do zespołu specjalistów, dla których praca jest pasją. Rozwiń z nami skrzydła!

Wyślij swoje CV już dziś!

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest LOT AIRCRAFT MAINTENANCE SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Warszawie, przy ul. Komitetu Obrony Robotników 45C, 02-146 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000352848, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy KRK, posiadającą kapitał zakładowy w wysokości 225 470 099,40 zł, NIP: 522-294-67-95, REGON: 142321116 moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym i CV w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji.

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.

Poznaj

LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. jest częścią Polskiej Grupy Lotniczej i jednym z największych MRO (Maintenance, Repair and Overhaul) w Europie.

Oferujemy kompleksowe usługi techniczne dla wąsko- i szerokokadłubowych statków powietrznych, obejmujące obsługę bazową, liniową oraz warsztatową, a także usługi malowania i estetyki. Jako Autoryzowane Centrum Obsługowe Embraer, zapewniamy najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

LOTAMS jest również certyfikowaną organizacją szkoleniową EASA PART-147, umożliwiającą mechanikom lotniczym zdobywanie i rozwijanie swoich kwalifikacji, niezbędnych m.in. do uzyskania licencji.

LOTAMS to MRO z prawie 100-letnim doświadczeniem, które tworzą jedni z najlepszych specjalistów w branży. Obecnie jest to już ponad 1 700 pracowników. Postaw na LOTAMS i rozwijaj swoją karierę w gronie ekspertów!

Sprawdź aktualne oferty pracy i aplikuj już dziś! https://kariera.lotams.com/