Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Specjalista ds. Bezpieczeństwa w Projektach Teleinformatycznych

RADMOR S.A.
pomorskie
praca stacjonarna
5306 dni temu

Ogłoszenie numer: 95368, z dnia 2010-04-09

RADMOR S.A.

Czołowy polski producent sprzętu radiokomunikacyjnego z siedzibą w Gdyni, laureat konkursu: „Pracodawca Przyjazny Pracownikom” poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej dotyczącej bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych
  • Modelowanie i tworzenie oprogramowania mającego związek z szeroko pojętym bezpieczeństwem

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego, pozwalająca na tworzenie i czytanie dokumentacji,
  • Sprawne tworzenie dokumentów.
  • Biegła znajomość zagadnień związanych z : TRANSEC, COMSEC, IPSEC, INFOSEC, NETSEC itp
Dodatkowe atuty kandydata:
  • Znajomość standardu Common Criteria (norma ISO 15408)
  • Znajomość standardu MIL-STD-498
  • Znajomość UML, C++

Oferujemy

Zatrudnione osoby będą współpracować w międzynarodowych zespołach projektowych przy tworzeniu aplikacji. Gwarantujemy dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz umożliwiamy rozwój zawodowy.