Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Specjalista ds. Aplikacji Komunikacyjnych

OXYCOM S.A.
dolnośląskie
praca stacjonarna
4903 dni temu

Prężnie rozwijająca się spółka akcyjna z branży nowych technologii, zatrudni do biura zlokalizowanego w Bielanach Wrocławskich:

Zadania /szczegółowy zakres obowiązków na stanowisku/:
  • bieżąca obsługa i utrzymanie platformy usługowej VoIP;
  • monitorowanie i zarządzanie wykorzystaniem zasobów platformy VoIP oraz systemów współpracujących;
  • testowanie nowych aplikacji BroadSoft oraz aplikacji zewnętrznych integrowanych z platformą Broadworks;
  • wsparcie techniczne (druga linia) dla użytkowników platformy usługowej;
  • zapewnianie bezpieczeństwa platformy usługowej oraz łączy wymiany międzyoperatorskiej;
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie.
Wymagania /kompetencje, doświadczenie, uprawnienia, certyfikaty/:

Obligatoryjnie:

  • wykształcenie wyższe techniczne (informatyka lub telekomunikacja);
  • dobra znajomość zagadnień związanych z usługami komunikacyjnymi w technologii IP;
  • doświadczenie w zakresie wdrożeń i eksploatacji systemów typu Softswitch cl. 4 i 5;
  • dobra znajomość protokołów: SIP, H.323, SCCP, SS7, DSS1, SIGTRAN, H.248/Megaco
  • dobra znajomość technicznego j. angielskiego;
  • prawo jazdy kat. B;

Fakultatywne:

  • certyfikat BroadSoft BCPA lub BCAA
  • certyfikat Cisco CCNP lub CCNA
  • znajomość baz danych: SQL, MySQL, PostgreSQL, Oracle, Microsoft SQL Server

Dodatkowe atuty:

  • komunikatywność,
  • operatywność i samodzielność,
  • umiejętność kierowania zespołem ludzi,
  • sumienność, odpowiedzialność oraz terminowość,
  • umiejętność wykonywania pracy pod presją czasu,
Nasza oferta /oferujemy/:
  • możliwość pracy w dynamicznym młodym zespole,
  • możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,