Najnowsze oferty pracy

  • Referent ds. monitoringu

    Bank Spółdzielczy w Karczewie   Karczew    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    17 godz.
    dokonywanie obsługi posprzedażowej (monitorowanie terminowości obsługi kredytów) wsparcie obsługi wierzytelności trudnych; administracja/rozliczanie transakcji na uczestników konsorcjum, zapewnienie wykrycia i usunięcia omyłek i braków w dokumentacji kredytowej oraz w dokumentacji...
Praca.pl Praca Mazowieckie Raszyn Specjalista ds. Administracji Kredytów Raszyn
Specjalista ds. analizy wniosków kredytowych

Bank Spółdzielczy w Raszynie
Raszyn
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
885 dni temu

Ogłoszenie numer: 6562326, z dnia 2022-03-13

O Banku:
Bank Spółdzielczy w Raszynie jest bankiem polskim, z polską strukturą właścicielską, opierający działalność na kapitale polskim, który nie posiada zależności i powiązań z kapitałem zagranicznym. Bank działający bezpiecznie i nowocześnie, budujący wiarygodne i długotrwałe relacje z Klientem.

Misja Banku:
Jesteśmy profesjonalnym partnerem w usługach bankowych, oferującym usługi korzystne i zrozumiałe. W swoich działaniach chcemy być transparentni i otwarci na zmiany,  dostosowując się tym samym do potrzeb klienta. Nadrzędnym naszym celem jako instytucji zaufania publicznego jest dbałość o profesjonalizm, komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów.

Miejsce pracy: Raszyn

Opis stanowiska

  • ocena wniosków kredytowych i zabezpieczeń w oparciu o obowiązujące regulacje
  • przeprowadzanie analizy zdolności kredytowej klientów
  • weryfikacja dokumentów dostarczonych przez klientów w procesie ubiegania się o finansowanie
  • ocena modelu biznesowego klienta i jego sytuacji ekonomiczno -finansowej
  • odpowiedzialność za zrównoważony rozwój portfela kredytowego
  • prezentacja przygotowanej analizy na forach decyzyjnych banku,
  • praca w zespole analityków kredytowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub  w trakcie studiów, preferowane kierunki: bankowość i finanse, ekonomia,
  • mile widziane doświadczenie w zakresie analizy kredytowej podmiotów gospodarczych,
  • orientacja  w bieżących zagadnieniach ekonomicznych, umiejętność  interpretacji sprawozdań finansowych
  • znajomość regulacji prawnych w zakresie finansów, rachunkowości, zabezpieczeń i w niezbędnym zakresie podatkowym,
  • samodzielność i terminowość w działaniu, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, decyzyjność,
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • umiejętność analitycznego myślenia i przeprowadzania analizy finansowej

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat.
  • Stabilne zatrudnienie w instytucji finansowej.
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.
  • Świadczenia w ramach ZFŚS.

Poznaj