Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Specjalista ds. analizy rynku

Sedlak & Sedlak
pomorskie, okolice Krakowa
praca stacjonarna
5447 dni temu

Ogłoszenie numer: 82208, z dnia 2009-11-20

Naszym Klientem jest firma z ponad 15-letnią tradycją, zajmująca się produkcją i sprzedażą materiałów budowlanych. Funkcjonuje na rynku polskim (ponad 250 biur handlowych) oraz na rynku większości krajów Unii Europejskiej. W celu umocnienia swojej pozycji w branży oraz udoskonalenia oferty produktowej, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie, okolice Krakowa

Nr Ref.: 40/09

Opis stanowiska

- projektowanie i realizacja badań marketingowych na potrzeby firmy dotyczących konkurencji (cena, w tym B2B, udział w rynku, wolumen sprzedaży), danych makroekonomicznych (PKB, kurs waluty, dane dotyczące budownictwa) oraz analiz wewnętrznych - współpraca z zewnętrznymi firmami badawczymi - interpretacja wyników badań, opracowywanie raportów, zestawień i analiz, przedstawianie wniosków z badań - współpraca przy formułowaniu strategii marketingowej firmy - prowadzenie stałego monitoringu określonych segmentów rynku, notowanie istotnych zmian - monitorowanie konkurencji w zakresie: ceny, udziału w rynku, wolumenu sprzedaży itp. - bieżący monitoring danych makroekonomicznych (budowlane, PKB, kurs waluty)

Wymagania

- wykształcenie wyższe ekonomiczne (mile widziane: finansowe lub marketingowe) - minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z analizami i badaniami marketingowymi - umiejętność sporządzania analiz rynkowych, raportów - ponad 2 lata doświadczenia w monitoringu konkurencji - umiejętność stosowania różnych rodzajów metod badania rynku - biegła znajomość Excela i/lub innych programów analitycznych - bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację oraz analizę dokumentów - umiejętność analitycznego myślenia - wysoki poziom zdolności interpersonalnych - samodzielność - odpowiedzialność, skrupulatność, dokładność - wysoka kultura osobista - prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- wynagrodzenie minimum 3500 PLN brutto + premie kwartalne ok. 15-20% + opieka medyczna + ubezpieczenie - zawarcie umowy na okres próbny, następnie umowa na czas określony, w perspektywie możliwa umowa na czas nieokreślony