Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin
Specjalista ds. Analiz (CRM)

Unizeto Technologies S.A
Szczecin
praca stacjonarna
4769 dni temu

Unizeto Technologies SA - czołowy dostawca bezpiecznych systemów i rozwiązań teleinformatycznych oraz lider w zakresie zastosowań podpisu elektronicznego poszukuje osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Szczecin

Zadania:
  • tworzenie baz danych, przygotowywanie analiz oraz raportów
  • profilowanie klientów
  • analiza wyników sprzedażowych i kampanii promocyjnych
  • budowanie procesów wspierających działanie kampanii promocyjnych
  • wsparcie bieżących prac projektowych i analiz biznesowych.
Wymagania wobec kandydatów:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, ekonometria, statystyka, finanse)
  • bardzo dobra znajomość narzędzi analizy statystycznej, MS Access i MS Excel
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • kreatywne podejście do rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość problematyki relacyjnych baz danych i hurtowni danych
  • doświadczenie w analizach marketingu bezpośredniego
  • dobra znajomość języka 4GL/SQL i znajomość produktów rynku IT będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym.
Co oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • motywacyjny system wynagradzania.