Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie
Specjalista ds. Administracyjnych

52
opolskie, Strzelce Opolskie
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
954 dni temu
Grow with us.
Worldwide.

Kronospan jest wiodącym producentem wysokiej jakości materiałów drewnopochodnych. Posiada zakłady w Europie, Azji i USA. Strukturę Kronospanu cechuje krótki proces decyzyjny, globalna ekspansja i zorientowanie na osiągnięcia.

OPIS STANOWISKA
  • Rejestracja poczty przychodzącej i wychodzącej.
  • Odpowiedzialność za właściwy rozdzielnik korespondencji.
  • Współpraca z pocztą i firmami kurierskimi.
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wysyłką poczty i paczek.
  • Rozliczenie faktur za usługi kurierskie i biurowe.
  • Sporzadzanie zamówień na artukuły spożywcze i biurowe.
  • Pierwszy kontakt z osobami z zewnątrz firmy.
  • Inne prace administracyjno-biurowe związane z obsługą sekretariatu.
WYMAGANIA
  • Wykształcenie wyższe preferowane administracyjne.
  • Umiejetność obsługi programów w środowisku MS Office.
  • Język angielski lub niemiecki na poziomie min. B1.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Prawo jazdy kat.B.
  • Dobra organizacja czasu pracy.
  • Deokładność.
  • Terminowość.
  • Wysoka kultura osobista.
OFERYJEMY
  • Praca w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego.
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych.
  • Opieka mentora podczas procesu onboardingu.
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych.
  • Program poleceń pracowniczych.
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Atrakcyjne zniżki na zakup produktów Kronospan.