Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Świebodzin
Specjalista ds. administracyjno - technicznych

ANA-BUD Sp.z.o.o.
Świebodzin, Świebodzin, Międzyrzecz, Łagów
praca stacjonarna
4996 dni temu

Ogłoszenie numer: 121853, z dnia 2010-11-11

POSZUKUJEMY OSOBY ZAMIESZKAŁEJ W POBLIŻU ŁAGOWA, ŚWIEBODZINA, MIĘDZYRZECZA NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: Świebodzin, Świebodzin, Międzyrzecz, Łagów

Opis stanowiska

  • Kontrola nad eksploatacją i przeglądami sprzętu firmy (samochodami i maszynami) znajdującym się na terenie całego kraju.
  • Monitorowanie terminów przeglądów, gwarancji sprzętu i prowadzenie związanej z tym korespondencji.
  • Planowanie wydatków eksploatacyjnych.
  • Kontrola i analityka sprzętu oraz floty.
  • Współpraca z kontrahentami w sprawie zamówień, zleceń, wynajmu sprzętu.
  • Kontrola i prowadzenie dokumentacji sprzętowej: ubezpieczeń, raportów...itp.
  • Kontrola pracowników obsługujących maszyny.
  • Bieżący serwis maszyn.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne.
  • Teoretyczna i praktyczna znajomość maszyn budowlanych.
  • Doświadczenie w branży budowlanej.
  • Dyspozycyjność.
  • Szybkość w podejmowaniu decyzji.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Obsługa komputera, pakietu Microsoft Office.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Bardzo dobre wynagrodzenie, system premiowy adekwatny do zaangażowania i osiągniętych celów.