Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Rawa Mazowiecka
Specjalista ds. Administracji Sprzedaży / Marketingu

Arcelor Construction Polska Sp. z o.o.
Rawa Mazowiecka
praca stacjonarna
6230 dni temu

Ogłoszenie numer: 30589, z dnia 2007-06-26

Arcelor Mittal jest największą światowa firmą stalową, zatrudniającą 320 tysięcy pracowników w ponad 60 krajach. Firma łączy Mittal Steel i Arcelor, zajmujące odpowiednio pierwsze i drugie miejsce na świecie. Arcelor Construction Polska Sp. z o.o. będący częścią międzynarodowego koncernu stalowego Arcelor Mittal, w związku z ciągłym rozwojem poszukuje aktualnie pracowników do nowej siedziby w Rawie Mazowieckiej na stanowisko:

Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka

Opis stanowiska

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku Specjalisty ds. Administracji Sprzedaży będzie stałe pilotowanie procesu realizacji zamówień krajowych, a w przypadku osoby zatrudnionej na stanowisku Specjalisty ds. Marketingu - planowanie, przygotowywanie i koordynowanie działań marketingowych, promocyjnych, lojalnościowych, katalogów dla działu handlowego oraz imprez handlowych.

Wymagania

• wykształcenie wyższe • dobra znajomość pakietu Ms Office • umiejętność płynnej komunikacji w języku angielskim (mile widziana znajomość języka rosyjskiego) • dobra organizację pracy, dokładność, zdyscyplinowanie • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych • zdolności handlowe oraz negocjacyjne • kreatywność, innowacyjność, umiejętność wdrażania własnych pomysłów • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych • zaangażowanie i pasja w działaniu

Oferujemy

Arcelor Construction Polska Sp. z o.o. oferuje w zamian możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku oraz pracę w młodym, dynamicznym oraz zaangażowanym zespole, nastawionym na wspólne osiąganie celów.