Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. Administracji Nieruchomości

N.I.A. NAWRATH CONSULTING Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5143 dni temu

Ogłoszenie numer: 104283, z dnia 2010-06-28

poszukuje na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Administrowanie oraz nadzór nad stanem technicznym lokali mieszkalnych, biur, zlecanie bieżących napraw i ich rozliczanie
  • Monitorowanie i raportowanie stałych kosztów nieruchomości, rozliczenia czynszów najmu z Najemcami,
  • Realizacja drobnych zakupów wyposażenia
  • Posprzedażowa obsługa lokali mieszkalnych.
  • Reprezentowanie Spółki w zebraniach Wspólnoty Mieszkaniowej

Wymagania

  • Wskazane wykształcenie wyższe z zakresu gospodarki nieruchomościami,
  • Doświadczenie związane z tworzeniem i utrzymywaniem relacji biznesowych
  • Doświadczenie z zakresu administrowania nieruchomościami,
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Zdolności organizacyjne, umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność negocjacji i podejmowania decyzji
  • Dobra znajomość MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dobre warunki wynagrodzenia i miłą atmosferę pracy