Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjalista do sprzedaży reklam

Stampen Media Poland
Wrocław
praca stacjonarna
4753 dni temu

Ogłoszenie numer: 155506, z dnia 2011-07-11

Stampen Media Poland jest dynamicznie rozwijającą się spółką należącą do  jednego  z największych wydawców mediów w Szwecji (Stampen Media) oraz do jednej  z największych lokalnych  grup medialnych w Polsce – Grupy Medialnej Gazeta Olsztyńska.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Familie.pl – portal społecznościowy skierowany do wszystkich zainteresowanych życiem rodzinnym poszukuje kandydatów z Wrocławia, Krakowa, Katowic, Poznania i okolic tych miast  do współpracy w zakresie sprzedaży produktów reklamowych

Wymagania

Oczekujemy:

  • aktywnej sprzedaży naszych produktów

Oferujemy

  • szkolenia
  • prowizję w wysokości 40%
  • zwrot kosztów obsługi klienta