Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
SPECJALISTA DO SPRAW TECHNICZNYCH

"BYŚ" Wojciech Byśkiniewicz
Warszawa, Warszawa-Bielany
praca stacjonarna
4765 dni temu

Firma zajmuje się odbiorem odpadów stałych i płynnych,odbiorem i utylizacją odpadów przemysłowych,niszczeniem dokumentów,pielegnacją zieleni,zimowym utrzymaniem ulic i placów,obsługą imprez. Strona internetowa www.bys.pl Poszukujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa-Bielany

Zadania:
  • nadzór nad posiadanym parkiem maszynowym (samochody, maszyny do segregacji odpadów),
  • zakupy części zamiennych,
  • koordynowanie przeglądów,
  • prowadzenie spraw bieżących związanych z organizacją pracy posiadanego taboru, sporządzanie analiz, raportów,
  • kontakt z klientem,
  • inne
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (specjalizacja: mechanika lub elektromechanika lub automatyka lub transport),
  • bardzo dobra znajomość Exell,
  • bardzo dobra obsługa komputera,
  • znajomość jęz. angielskiego,
  • ewentualnie znajomość jęz. niemieckiego,
  • samodzielność, dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B
  • sumienność
  • brak nałogów
Oferujemy:
  • wynagrodzenie do uzgodnienia na rozmowie kwalifikacyjnej

Prosimy o dopisanie niezbędnej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zwartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
www.bys.com.pl