Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista do spraw sprzedaży

SsangYong Poland Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5654 dni temu

Ogłoszenie numer: 61125, z dnia 2009-03-26

do jednego ze swoich salonów, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • sprzedaż samochodów
  • pozyskiwanie klientów
  • raportowanie wyników

Wymagania

  • min. roczne doświadczenie w sprzedaży samochodów
  • znajomość skutecznych technik sprzedaży
  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość lokalnego rynku motoryzacyjnego
  • komunikatywność i umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

Oferujemy

  • wynagrodzenie połączone z systemem prowizyjnym
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • samodzielną pracę, stwarzającą możliwości rozwoju zawodowego w dynamiczne rozwijającej się organizacji