Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Tarnowo Podgórne
Specjalista Do Spraw Realizacji Usług

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Tarnowo Podgórne
praca stacjonarna
6324 dni temu

Ogłoszenie numer: 31103, z dnia 2007-06-28

Naszym Klientem jest prężnie rozwijająca sie firma usługowa z Tarnowa Podgórnego.

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Nr Ref.: SSU/1406/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - ofertowanie usług ppoż., - przygotowanie i koordynowanie zleceń ppoż.

Wymagania

- znajomość branży ppoż. - znajomość automatyki, hydrauliki, - wykształcenie, Wyższe Techniczne - praktyczna znajomość pakietu Office i Internetu, - prawo jazdy kat. B, - doświadczenie zawodowe min. 4 lata, - dyspozycyjność, - komunikatywność i umiejętność ścisłej współpracy z innymi.

Oferujemy

- ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, - współpracę z młodym doświadczonym zespołem, - możliwość zdobycia nowych umiejętności, - atrakcyjny system wynagrodzeń, - duże możliwości rozwoju zawodowego, - umowę o pracę.