Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie
Specjalista do spraw PR i marketingu internetowego

RAFKO - RAFAł KOC
podlaskie
praca stacjonarna
5455 dni temu

Ogłoszenie numer: 79998, z dnia 2009-11-10

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w doradztwie, instalacjach oraz sprzedaży detalicznej i hurtowej sprzętu i akcesoriów audio / video. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

  • dbanie o wizerunek firmy,
  • kreacja i realizacja strategii marketingowej firmy,
  • planowanie i realizacja kampanii reklamowych,
  • współpraca z administratorem strony www nad aktualizacją,
  • współpraca z agencjami reklamowymi i drukarniami przy realizacji materiałów wspierających.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość Internetu i mechanizmów wyszukiwania w internecie,
  • znajomość mechanizmów pozycjonowania stron poparta doświadczeniem,
  • znajomość zagadnień z zakresu marketingu i PR,
  • wiedza na temat przygotowywania materiałów promocyjnych najlepiej poparta doświadczeniem,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • kreatywność.

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • miłą atmosferę pracy,
  • rozwój,
  • szkolenia.