Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Rybnik
Specjalista do spraw inwestycji

Brico
Rybnik
praca stacjonarna
6398 dni temu

Ogłoszenie numer: 25619, z dnia 2007-01-09

Brico

Biuro handlowe w Polsce kilku fabryk należących do GruppoMarazzi największego producenta płytek w Europie.

Miejsce pracy: Rybnik

Opis stanowiska

Osoba odpowiedzialna za kontakt z inwestorami, biurami projektowymi, deweloperami, firmami remontowo-budowlanymi

Wymagania

Bardzo dobra znajomość rynku budowlanego(firmy inwestycyjne, biura projektowe, deweloperzy, firmy remontowo-budowlane), znajomość zagadnień budowlanych, wiadomości techniczne z zakresu technologii oraz materiałów w szczególności płytek ceramicznych. Doświadczenie na podobnym stanowisku. Prawo jazdy kategorii- B, dyspozycyjność, sumienność.

Oferujemy

Bardzo dobrze płatną pracę- system wysokoprowizyjny, samochód, telefon, oraz pozostałe narzędzia niezbędne do komfortowej pracy. Praca w młodym zespole pod sztandarem największego producenta płytek ceramicznych w europie Gruppo Marazzi