Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Specjalista do spraw biurowych/transportowych

Fargo International Sp. z o.o.
dolnośląskie, Kąty Wrocławskie
praca stacjonarna
6283 dni temu

Ogłoszenie numer: 29046, z dnia 2007-05-04

FARGO INTERNATIONAL jest międzynarodową spedycją z siedzibą w Kątach Wrocławskich w Polsce. Naszą zaletą jest fakt, że jesteśmy integralną częścią grupy IBERIA - LOGISTIK, która posiada wieloletnie doświadczenie w usługach transportowych. Naszym głównym celem jest zaoferowanie najwyższej jakości usług, bezpośrednio dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Miejsce pracy: dolnośląskie, Kąty Wrocławskie

Opis stanowiska

-ogólne prace biurowe -charter - przygotowanie i prezentacja oferty handlowej, - negocjowanie warunków transakcji, -pozyskiwanie nowych klientów oraz współpraca z dotychczasowymi klientami

Wymagania

-umiejętność pracy w grupie -znajomość języka angielskiego, mile widziane również inne języki -komunikatywność -zaangażowanie

Oferujemy

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej -wynagrodzenie odpowiednie do nakładu pracy -pracę w pełnym wymiarze czasu