Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista do działu finansowo-księgowego

ELEKTRO-HOLDING SP. ZO.O.
Poznań
praca stacjonarna
5228 dni temu

Ogłoszenie numer: 96632, z dnia 2010-04-22

Grupa zakupowa z branży elektrycznej i elektrotechnicznej poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało m.in.:
  • samodzielne prowadzenie dokumentacji księgowej zgodnie z polityką firmy i zasadami prawa bilansowego i podatkowego
  • wystawianie, kompletowanie i weryfikacja dokumentów sprzedażowych oraz zakupowych
  • wspieranie pracy biura związane z bieżącą działalnością firmy
  • archiwizacja dokumentów

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w dziale księgowo-finansowym na stanowisku samodzielnej księgowej bilansistki
  • praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego
  • wykształcenie wyższe kierunkowe będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dokładność
  • sumienność
  • zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • pracę w trybie jednozmianowym
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • stabilną pracę w przyjaznym środowisku