Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa-Wola Kosmetolog Warszawa-Wola
Specjalista depilacji laserowej \ Kosmetolog

SoBeauty
Warszawa, Wola
specjalista mid / senior
pełny etat
umowa zlecenie
praca stacjonarna
293 dni temu

Ogłoszenie numer: 8539713, z dnia 2023-09-29

SoBeauty

OPIS
Jesteśmy siecią studiów depilacji laserowej i kosmetologii SoBeauty (sobeauty.clinic na Instagramie) z największą liczbą 2021 laserów Asclepion (Niemcy) i DEKA (Włochy) w Europie i na Ukrainie.
Mamy już 15 lokalizacji, 20 najpotężniejszych nowoczesnych laserów, własną Akademię depilacji laserowej i bardzo uduchowioną atmosferę w zespole.
Zespół profesjonalistów SoBeauty każdego dnia daje uśmiech, piękno i pewność siebie, robiąc najlepszą depilację na Ukrainie i już w Warszawie.
Bardzo szybko rośniemy i rozwijamy się, a dziś zapraszamy do naszego zespołu specjalistę od depilacji laserowej z Warszawy.

Benefity
zniżki na firmowe produkty i usługi
kawa / herbata

Miejsce pracy: Warszawa, Wola

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • konsultacje z klientem zgodnie ze standardami firmy;
  • zabieg depilacji laserowej dla kobiet i mężczyzn;
  • prowadzenie elektronicznej karty klienta;
  • kontrola samopoczucia klienta po zabiegu;
  • kontrola wyniku klienta.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • biegle posługuje się językiem ukraińskim i polskim (C1);
  • masz praktyczne doświadczenie w zakresie depilacji laserowej;
  • masz wykształcenie medyczne;
  • chcesz rozwoju zawodowego i rozwoju;
  • chcesz zadbać o Klienta;
  • wiesz, jak zapewnić wysoką jakość usług.

Oferujemy

To oferujemy:

  • zespół profesjonalistów zakochanych w swoim biznesie;
  • ustawiczne kształcenie i rozwój zawodowy;
  • największy park najnowszych urządzeń najnowszej generacji (Asclepion Monolith i DEKA Moveo) w Europie - nie będziesz pracować na chińskim laserze i obiecujesz nieistniejący wynik;
  • dogodna lokalizacja w centrum miasta;
  • harmonogram pracy 2 do 2 od 09:00 do 20:00;
  • zabiegi ze 100% rabatami dla pracowników.