Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie Białystok
SPECJALISTA D/S ZAOPATRZENIA

PROMOTECH Sp. z o.o.
Białystok
praca stacjonarna
6090 dni temu

Ogłoszenie numer: 40146, z dnia 2008-02-15

Promotech Sp. z o.o powstała w 1987 r. Podstawowym przedmiotem działalności jest produkcja obrabiarek i narzędzi mechanicznych. Firma wyspecjalizowała się w produkcji innowacyjnych urządzeń technologicznych, wykorzystujących mocowanie za pomocą pola magnetycznego i elektromagnetycznego oraz maszyn służących do automatyzacji procesów spawalniczych: wiertarki, ukosowarki, uchwyty magnetyczne i elektromagnetyczne, portale spawalnicze. Produkty Promotechu charakteryzuje innowacyjność i konkurencyjna cena. Ponad 90% produkcji trafia do 40 krajów na wszystkich kontynentach

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska

-analiza rynku dostawców krajowych i zagranicznych, -selekcja i wybór dostawców, -negocjowanie warunków zakupów, -porównanie i analiza stanów magazynowych materiałów i komponentów, terminowe składanie zamówień na brakujące materiały i komponenty, -kontrolowanie i optymalizacja stanów magazynowych, -monitorowanie i nadzorowanie terminów dostaw, -analiza rotacji stanów magazynowych, -zapewnienie terminowego i prawidłowego przepływu dokumentów. -zarządzanie relacjami z dostawcami.

Wymagania

-min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziana praca w branży metalowej), -wykształcenie wyższe techniczne -dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office, -znajomość języka angielskiego, -umiejętności analityczne, -umiejętność ustalania priorytetów i organizacji pracy własnej, -systematyczność, -odpowiedzialność, -umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

- pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku, - umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, - atrakcyjny system wynagrodzenia, - uczestnictwo w szkoleniach, - pracę w młodym zespole