Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjalista d/s zaopatrzenia

BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
6333 dni temu

Ogłoszenie numer: 27391, z dnia 2007-03-15

Jesteśmy jedną z największych firm budowlanych na Dolnym Śląsku z główną siedzibą w Niemczech. W związku z obecnym rozwojem naszej firmy poszukujemy zdolnych i wykwalifikowanych osób do pracy w biurze we Wrocławiu na następującym stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • prowadzenie konkursów ofert celem wybrania dostawcy lub podwykonawcy
  • negocjowanie umów i administrowanie umowami
  • kontrola dostaw materiałów
  • udział w pracach i realizacji zadań związanych z poprawieniem efektywności funkcjonowania zaopatrzenia
  • Wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • bardzo dobra umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
  • dobra znajomość rynku materiałów budowlanych
  • umiejętność analitycznego myślenia i komunikatywność
  • zdolności organizacyjne
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • umiejętność efektywnej pracy w warunkach presji czasu
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy

    Oferujemy interesującą pracę w dynamicznym, młodym zespole, perspektywy rozwoju zawodowego oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.