Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista d/s Systemów Druku

Unicorn Poland sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5992 dni temu

Ogłoszenie numer: 41698, z dnia 2008-03-20

www.unicorn.pl Unicorn Poland Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
  • Optymalizację i projektowanie środowiska wydruków dużej skali
  • Wdrażanie rozwiązań wydruków w dużych organizacjach
  • Wsparcie techniczne dla sprzedawców i użytkowników
  • Konsultacje i prezentacje przedsprzedażowe
  • Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowany kierunek informatyczny lub elektroniczny)
  • Znajomość systemów drukowania biurowego
  • Znajomość formatów opisu strony i protokołów komunikacyjnych drukarek
  • Znajomość oprogramowania podsystemów wydruku w systemach Unix, Linux i Windows
  • Doświadczenie w samodzielnych pracach serwisowych (instalacje/wsparcie techniczne)
  • Znajomość oprogramowania Printoscope, PAS, Pcounter, MegaTrack, SafeCom, FollowMe itp. będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość rynku i oferowanych urządzeń wielofunkcyjnych
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie ( literatura techniczna )
  • Umiejętności interpersonalne
  • Praktyczna znajomość technik prezentacji
  • Umiejętność działania pod presją czasu
  • Dyspozycyjność
  • Oferujemy

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Profesjonalny system szkoleń,