Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Pruszków
Specjalista d/s Sprzedaży

M&M Logistk Sp. z o.o.
Pruszków
praca stacjonarna
5543 dni temu

Ogłoszenie numer: 65331, z dnia 2009-05-15

jest znaną międzynarodową grupą oferującą najwyższej jakości, kompleksową obsługę spedycyjną w przewozach drogowych, kolejowych, lotniczych, morskich oraz pełne spektrum nowoczesnych usług logistycznych. M&M Polska Sp. z o.o. należąca do grupy M&M w Polsce, specjalizująca się w usługach spedycyjnych poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszków

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna w szczególności za realizację ustalonych budżetów sprzedażowych i ścisłą współpracę z działami operacyjnymi.

Wymagania

  • Przynajmniej 2-letnie doświadczenie w branży TSL na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie przynajmniej średnie.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office.
  • Prawo jazdy kat B.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Umiejętność wyznaczania i osiągania celów.
  • Systematyczność.
  • Samodzielność.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów. Dodatkowym atutem będzie:
  • Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego.
  • Umiejętność obsługi SAP CRM.
  • Dodatkowe kursy i szkolenia w zakresie sprzedaży.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Możliwość dokształcania i doskonalenia zawodowego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.