Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Zielona Góra
Specjalista d/s Sprzedaży

Hurtownik.com
Zielona Góra
praca stacjonarna
5120 dni temu

Ogłoszenie numer: 116483, z dnia 2010-10-12

Firma "HURTOWNIK.COM" sp.j. to firma rodzinna założona przez Daniela Marciniaka i Pawła Nowaka, profil spółki to handel i produkcja o zakresie międzynarodowym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zyskaliśmy mocną pozycję na arenie światowej w segmentach handlu "stolarką budowlaną" a w szczególności drzwiami antywłamaniowymi i wewnętrznymi.

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska

  • Sprzedaż drzwi antywłamaniowych
  • Kontakt z Klientem indywidualnym i biznesowym
  • Pozyskiwanie nowych klientów na terenie Czech i Słowacji
  • Reprezentowanie firmy w powierzonym obszarze sprzedaży

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka Czeskiego/Słowackiego w mowie i piśmie
  • Wykształcenia min. Średniego
  • Umiejętność identyfikowania i kreowania potrzeb klientów
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami
  • Dobra prezencja i wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność

Oferujemy

  • Szkolenie teoretyczne i praktyczne przygotowujące do pracy
  • Możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych
  • Pomoc ze strony wykwalifikowanej kadry dyrektorskiej/ kierowniczej w procesie adaptacji do pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę