Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Specjalista d/s sprzedaży profesjonalnych środków piorących

P.P. CLOVIN sp.j
pomorskie
praca stacjonarna
5407 dni temu

Ogłoszenie numer: 80296, z dnia 2009-10-26

Firma produkująca profesjonalne środki do prania

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

- bieżąca obsługa przekazanych klientów; - pozyskiwanie nowych klientów; - analiza przekazanego regionu;

Wymagania

- umiejętność prowadzenia negocjacji, - doświadczenie w pozyskiwaniu klientów, - zaangażowanie, kreatywność,dyspozycyjność, - b.dobra znajomość komputera, Internetu, - mile widziana podstawowa wiedza z zakresu chemii i automatyki, - wysoka kultura osobista, - prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie, umowa o pracę - atrakcyjny system motywacyjny, - możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez liczne, profesjonalne szkolenia, - możliwość samorealizacji i awansu zawodowego, - możliwość pracy w młodym, dynamicznym i przyjaznym zespole, - samochód służbowy ,telefon komórkowy oraz komputer przenośny.