Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista d/s sprzedaży aut dostawczych /Kierownik działu aut dostawczych

Auto Nobile Sp.z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5023 dni temu

Ogłoszenie numer: 130481, z dnia 2011-01-17

Auto Nobile -autoryzowany dealer Ford od 2002 roku.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych
  • przygotowywanie ofert handlowych pod potrzeby Klienta
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • budowanie relacji z klienatmi

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży aut dostawczych B2B
  • ukierunkowanie na cel i realizacja zadań
  • działający  w CRM
  • posiadających prawo jazdy
  • duże poczucie odpowiedzialności i samodzielności

Oferujemy

  • zatrudnienie o umowę o pracę
  • dwuskładnikowe wynagrodzenie , w tym system prowizyjny -który daje możliwość uzyskania wysokich dochodów
  • niezbędne narzędzia pracy