Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Łomianki
Specjalista d/s obsługi Klienta

Lindab Sp. z o.o.
Łomianki
praca stacjonarna
5917 dni temu

Ogłoszenie numer: 44102, z dnia 2008-05-16

jest polskim przedstawicielstwem dużej skandynawskiej grupy.Firma specjalizuje się w produkcji nowoczesnych materiałów ze stali dla budownictwa, blach profilowanych, stalowych systemów rynnowych, kształtowników stalowych oraz kompletnych budynków stalowych projektowanych pod indywidualne wymagania klienta. Siedziba firmy ( biura, hale produkcyjne, magazyny) znajduje się w Sadowej k. Warszawy.

Miejsce pracy: Łomianki

Opis stanowiska

Poszukujemy samodzielnej, dynamicznej osoby do Działu Obsługi Klienta.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie;
  • bardzo dobra obsługa komputera i biegła
  • znajomość aplikacji MS OFFICE ( w tym szczególnie programu Excell);
  • znajomość języka angielskiego, dyspozycyjność;
  • umiejętność dobrej organizacji pracy;
  • samodzielność, kreatywność;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i znajomośc rynku materiałów budowlanych.
  • Oferujemy

  • pracę w międzynarodowym koncernie, w młodym, zgranym zespole;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • twórczą i samodzielną pracę; atrakcyjny i motywujący system wynagrodzeń.