Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Bielsko-Biała
Specjalista D/s Marketingu

EPRUS-B
Bielsko-Biała
praca stacjonarna
7007 dni temu

Ogłoszenie numer: 11680, z dnia 2005-05-10

EPRUS-B

wyposażenie aptek, kompleksowe zaopatrzenie aptek w sprzet techniczny, utensylia i inne

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska

realizacja działań w zakresie współpracy z klientem i badania rynku, poszukiwanie nowych klientów, organizowanie i udział w prezentacjach, targach i innych spotkaniach z klientami, opracowywanie i poszerzanie oferty, działania zwiazane ze sprzedażą produktów

Wymagania

wykształcenie zawodowe o specjalności marketing (licencjat) znajomość jezyków obcych - j.angielski, niemiecki obsługa komputera prawo jazdy doswiadczenie w marketingu

Oferujemy

samodzielne stanowisko d/s marketingu wynagrodzenie od 2000 zł brutto mozliwośc stałego zatrudnienie po okresie próbnym