Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista d/s Marketingu Interaktywnego

Volkswagen Bank Polska
Warszawa
praca stacjonarna
6521 dni temu

Ogłoszenie numer: 24933, z dnia 2006-12-11

Od ponad ośmiu lat prowadzimy działalność operacyjną. Tworzymy zgrany, stabilny zespół, zarówno doświadczonych profesjonalistów, jak również młodych rozpoczynających karierę zawodową ludzi. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu Marketingu kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SMI

Opis stanowiska

Rolą Specjalisty d/s Marketingu Interaktywnego będzie realizacja działań marketingowych Volkswagen Bank direct – bankowości bezpośredniej Volkswagen Bank Polska S.A. - rozwijanie koncepcji, planowanie, realizacja i optymalizacja działań marketingu interaktywnego we współpracy z agencjami zewnętrznymi, - opracowywanie akcji e-marketingowych wspierających sprzedaż we współpracy z kluczowymi partnerami, - obsługa systemu CMS, rozwój i zarządzanie treścią serwisów, - analiza trafficu oraz efektywności działań marketingowych, - rozwijanie programów lojalnościowych i systemów motywacyjnych z wykorzystaniem nowych technologii, - prowadzenie badań marketingowych i przygotowywanie analiz konkurencji.

Wymagania

- udokumentowanego doświadczenia/ wykształcenia w marketingu interaktywnym (doświadczenie w marketingu interaktywnym banku będzie atutem), - ogólnej wiedzy na temat technologii internetowych i możliwości ich stosowania, - bardzo dobrej znajomości internetu i marketingu internetowego, - znajomości metodyki zarządzania projektami w zakresie umożliwiającym nadzór i kontrolę pracy agencji zewnętrznych, - umiejętności przygotowania dokumentacji funkcjonalnej dla agencji zewnętrznych (modelowanie procesów biznesowych i wymagań funkcjonalnych) - umiejętności analitycznych oraz praktycznej umiejętności pracy z bazami danych, - znajomości rynku bankowości internetowej oraz produktów bankowych, - dobrej znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego. Ponadto oczekujemy: - samodzielności i wysokiego zaangażowania, - inicjatywy i kreatywności, - umiejętności interpersonalnych, - zdolności organizacyjnych.

Oferujemy

- możliwość intensywnego rozwoju zawodowego w sympatycznym i młodym zespole, - atrakcyjne, dostosowane do umiejętności oraz osiągnięć warunki zatrudnienia.