Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Racibórz
Specjalista d/s kontroli płatności

Eko-Okna sp z o.o.
Racibórz
praca stacjonarna
6151 dni temu

Ogłoszenie numer: 37675, z dnia 2007-12-07

Jesteśmy czołowym producentem okien PCV w Polsce.

Miejsce pracy: Racibórz

Opis stanowiska

Praca polega na stałej kontroli płatności klientów. Przydzielaniu kredytów kupieckich przy pomocy programu Hermes. Przekazywaniu informacji o zadłużeniu klientów oraz wysyłaniu wezwań do zapłaty.

Wymagania

Doświadczenie conajmniej 2 letnie na podobnym stanowisku. Obowiązkowość, solidność i poczucie odpowiedzialności. Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie handlowo-produkcyjnej. Wynagrodzenie 2,5 - 3 tys zł netto + premia.