Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista d/s informatyki

Sto-Ispo Sp.z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
7033 dni temu

Ogłoszenie numer: 9397, z dnia 2005-04-14

Sto – ispo Sp.z o.o. jest liderem rynkowym, jako producent i dostawca systemow ociepleniowych elewacji o dziesiecioletniej tradycji w Polsce. Wchodzi w sklad miedzynarodowej grupy Sto AG ktorej poczatki siegają połowy XIX wieku.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Specjalisty d/s informatyki Osoba ta będzie odpowiedzialna za: · Nadzor nad funkcjonowaniem programow stosowanych w dzialach ksiegowosci, controllingu, w zarzadzaniu stanami magazynowymi i biezaca pomoc dla uzytkownikow, · Biezaca analiza oferty rynkowej w zakresie IT, · Zarzadzanie siecia komputerowa, · Instalacje i wdrazanie nowego sprzetu komputerowego i oprogramowania, · Utrzymanie i konserwacja sieci komputerowej w Warszawie i oddzialach firmy w całym kraju. · Scisla wspolpraca z centrala firmy za granica,

Wymagania

Wymagania stawiane przed kandydatem: · Doswiadczenie na podobnym stanowisku · Wyksztalcenie wyzsze · Umiejetnosc pracy w grupie, · Szeroka wiedza informatyczna i doswiadczenie zawodowe z nastepujacymi systemami: Microsoft (Windows NT, 2000, XP MS Office) · Znajomosc technologii internetowych, VPN, routerow CISCO, · Doswiadczenie w rozbudowie i konserwacji sieci, protokoly sieciowe (TCPIP i inne) · Znajomosc srodowiska Lotus Notes (certyfikaty CLS, CLP) · Znajomosc IBM AS/400, · Znajomosc SAP R/3 wzglednie innych systemow klasy ERP, · Znajomosc jezyka niemieckiego lub angielskiego.

Oferujemy

Stala praca po 6-miesiecznym okresie probnym.