Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Sława
SPECJALISTA d/s HANDLU I MARKETINGU RYNEK EUROPY ZACHODNIEJ

Hajduk Sprzedaż Pieczarek Sp. z o.o.
Sława
praca stacjonarna
5971 dni temu

Ogłoszenie numer: 41133, z dnia 2008-03-11

Informacje o całej organizacji "HAJDUK" znajdą Państwo na stronie www.hajduk.pl
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy energicznej osoby na samodzielne stanowisko:

Miejsce pracy: Sława

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się marketingiem i handlem grzybów na świeży rynek za zagranicą.

Wymagania

  • doświadczenie w branży handlowej w zakresie zakupu i sprzedaży
  • komunikatywna znajomość j.angielskiego w w/w dziedzinach
  • prawo jazdy kategorii "B"
  • łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi
  • umiejętność podejmowania odważnych działań i szukania niekowencjonalnych rozwiązań
    Mile widziane:
  • umiejętność rozumienia aktów prawnych
  • doświadczenie i wykształcenie marketingowe
  • umiejętność zarządzania zespołem

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt
  • atrakcyjne wynagrodzenie składajace się z podstawy i premii
  • zapewniamy wszystkie potrzebne narzędzia do wykonywania pracy (samochód, telefon komórkowy, laptop)
  • możliwość dofinansowania nauki
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, na samodzielnym stanowisku