Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista d/s handlowych

Karczewski Doradztwo Personalne
Warszawa
praca stacjonarna
6325 dni temu

Ogłoszenie numer: 27636, z dnia 2007-03-23

Karczewski Doradztwo Personalne to firma doradczo – szkoleniowa. Od 1996 roku szkolimy, rekrutujemy, oceniamy potencjał zawodowy Pracowników, badamy klimat w organizacji i służymy profesjonalnym wsparciem, tworząc jej Public Relations. Budujemy Systemy Ocen i Systemy Motywacji, doradzamy, jak skutecznie kierować Zespołami Ludzkimi. Posiadamy szerokie doświadczenie, jesteśmy kreatywni i elastyczni, gwarantujemy zaangażowanie, profesjonalizm i pracę najwyższej jakości. Wszystko, zgodnie z życzeniami naszych Klientów i potrzebami ich Firm.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SH/01/03/07

Opis stanowiska

 aktywna analiza oraz poszukiwanie nowych rynków zbytu,  nawiązywanie oraz utrzymywanie długoterminowych relacji handlowych z Klientami,  kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy;

Wymagania

 min. 2 -letnie doświadczenie w sprzedaży detalicznej bądź hurtowej,  preferowane wykształcenie wyższe techniczne,  wiedza z zakresu stolarki otworowej PCV – drewno i/lub aluminium oraz z zakresu okuć budowlanych,  bardzo dobra organizacja pracy własnej,  wysokie zdolności interpersonalnych,  zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy,  determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów,  prawo jazdy kategorii B;

Oferujemy

Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie, możliwość awansu oraz szkoleń.