Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista d/s Handlowych

InfoMonitor Biuro Informacji Gospodarczej S.A.
Warszawa, Warszawa z wyjazdami po całym kraju
praca stacjonarna
6693 dni temu

Ogłoszenie numer: 21116, z dnia 2006-06-29

InfoMonitor Biuro Informacji Gospodarczej S.A. przyjmuje, przechowuje i udostepnia informacje gospodarcze. Misją InfoMonitora jest wspieranie przedsiębiorców, klientów indywidualnych i instytucji w budowaniu rynku przejrzystego obrotu gospodarczego.

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa z wyjazdami po całym kraju

Nr Ref.: 07/2006

Opis stanowiska

Analiza rynku w zakresie potencjalnych klientów; Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na drodze sprzedaży bezpośredniej; Przygotowywanie ofert, materiałów marketingowych oraz prowadzenie prezentacji; Budowanie sieci sprzedaży pośredniej i zarządzanie relacjami z pośrednikami; Realizowanie planów sprzedaży.

Wymagania

Doświadczenie w sprzedaży usług i budowaniu relacji z klientem strategicznym; Umiejętność przygotowywania ofert oraz prowadzenia prezentacji; Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, samodzielność, kreatywność, dobra organizacja pracy, duża aktywność w działaniu; Znajomość MS Office; Wykształcenie wyższe; Prawo jazdy kat. B; własny samochód mile widziany.

Oferujemy

Oferujemy: Interesującą, pełną wyzwań pracę w miłym zespole; Odpowiedzialne stanowisko pracy oraz duży zakres samodzielności po zakończeniu okresu próbnego; Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię uzależnioną od realizacji planu zadań i wyników sprzedaży; Możliwość osobistego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.