Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Gielniów
SPECJALISTA D/S EKSPORTU (RYNKI WSCHODNIE)

Przedsiębiorstwo Handlowe Exportowo Importowe Grzegorz Piotrowski
Gielniów
praca stacjonarna
6335 dni temu

Ogłoszenie numer: 28369, z dnia 2007-04-12

Firma zajmuje sie produkcja, handlem i usługami w zakresie płytek i dekoracji ceramicznych oraz okien pcv i palet drewnianych. Firma świadczy także usługi w zakresie transportu międzynarodowego.

Miejsce pracy: Gielniów

Opis stanowiska

ZADANIA: -Obsługa klientów z regionu Europy Wschodniej -przygotowywanie ofert, faktur, dokumentacji związanej ze sprzedażą i eksportem na rynki wschodnie -współpraca z agencjami celnymi

Wymagania

- biegła znajomość języka rosyjskiego i ukraińskiego - podstawowa znajomość języka angielskiego; - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale eksportu; - bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Excell); - gotowość do odbywania podróży służbowych; - komunikatywność, miła aparycja, kultura biznesowa.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie