Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista AX

Nigel Frank International
Warszawa
praca stacjonarna
2998 dni temu

Nigel Frank International is the leading Microsoft Dynamics recruitment firm in the UK, advertising more Dynamics jobs than any other agency. We deal with both Microsoft Partners & End Users throughout the UK and Europe and we have never had more live requirements & jobs for Microsoft Dynamics professionals. By specializing solely in placing candidates in the Microsoft
Dynamics market I have built relationships with most of the key employers in the UK and have an unrivaled understanding of where the best opportunities are.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: ax120516

Opis stanowiska pracy:

Specjalista na tym stanowisku jest odpowiedzialny za wsparcie w Grupie Sarens obecnie używanego systemu AX 2009 i nowo wdrażanego systemu Dynamics AX.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna umieć wychodzić poza utarte schematy i starać się zrozumieć procesy zachodzące w integracji naszych systemów.

AX Specialist będzie członkiem międzynarodowego zespołu odpowiedzialnego za systemy w Grupie i będzie współpracować z wewnętrznymi i zewnętrznymi Programistami, Analitykami Systemowymi (funkcjonalnymi) i Architektami IT.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Kilka lat doświadczenia pracy w środowisku Dynamics AX 2009 i/lub 2012
  • Znajomość MS SQL
  • Chęć do odbywania krótkich biznesowych wyjazdów
  • Wiedza w tworzeniu interfejsów pomiędzy różnymi programami (SAP, oprogramowania różnych dostawców)
  • Umiejętność skutecznego rozwiązywania złożonych problemów związanych z AX

Dodatkowym atutem będzie: SharePoint oraz Enterprise Portal, znajomość zarządzania infrastrukturą IT

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Uczestnictwo w procesie tworzenia nowego centrum usług wspólnych
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie
  • Możliwość korzystania na co dzień z języków obcych
  • Szkolenia