Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista analityk / programista

Lepton Polska
Warszawa
praca stacjonarna
6200 dni temu

Ogłoszenie numer: 31753, z dnia 2007-07-26

Lepton Sp. z o.o. jest firmą z ponad piętnastoletnim doświadczeniem. Działa na rynku IT wdrażając nowe technologie. Poszukuje pracownika do działu wdrożeń oprogramowania na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: PROA07/2007

Opis stanowiska

• projektowanie i tworzenie dedykowanego oprogramowania na podstawie analizy procesów biznesowych klientów, • opracowywanie dokumentacji technicznej i dokumentacji użytkownika, • diagnostyka błędów, przygotowanie i udział w testach oprogramowania, • prowadzenie szkoleń dla administratorów i użytkowników.

Wymagania

• minimum roczne doświadczenie w programowaniu oraz wdrożeniach oprogramowania, • umiejętność programowania z użyciem Visual Basic, • doświadczenie w programowaniu z użyciem Transact-SQL, • umiejętność współpracy w zespole i z klientem, • wykształcenie wyższe. Dodatkowym atutem będzie: • znajomość technologii internetowych oraz JAVA, Java Script, XML i XSL, • doświadczenie lub wiedza na temat optymalizacji wydajności MS SQL i aplikacji współpracujących z bazą danych, • dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

• umowę o pracę na czas nieokreślony po trzech miesiącach okresu próbnego, • pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole, • możliwość rozwoju zawodowego i kontaktu z nowoczesnymi technologiami, • ineteresujące wynagrodzenie