Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjaliści Ds. Rozwoju Oprogramowania

Power Media Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
6817 dni temu

Ogłoszenie numer: 17313, z dnia 2006-01-27

Jesteśmy firmą informatyczną, działającą od 1997 roku. Realizujemy projekty zarówno dla firm polskich, jak i zagranicznych.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: W/PM/DS

Opis stanowiska

- analizowanie specyfikacji wymagań - projektowanie i implementacja oprogramowania w środowisku Windows, Linux, Real Time System - tworzenie testów typu White-Box - przygotowanie i opracowanie strategii testowania - tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, elektronika, telekomunikacja) - biegła znajomość języka angielskiego - znajomość zagadnień systemów Embedded - umiejętność programowania w języku C i Assemblerze poparta rocznym doświadczeniem komercyjnym - znajomość technologii J2EE, J2SE - znajość protokołów TCP/IP, ISDN, GSM, GPRS, UMTS - znajomość procesu tworzenia oprogramowania Mile widziane: - znajomość języka niemieckiego - znajomość protokołów V24, I2C, ISO 7816, Dect, Wireless Modules - doświadczenie w Java IMP-NG

Oferujemy

- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - wynagrodzenie adekwatne do umiejętności - pracę na pełny etat w międzynarodowym środowisku - możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych - pracę nad ciekawymi i nowoczesnymi technologicznie projektami