Zobacz więcej ofert pracy

Spawacz

Logart Personnel Consulting
lubelskie, Łuków, Siedlce
praca stacjonarna
2844 dni temu

Logart jest firmą doradztwa personalnego, która na polskim rynku funkcjonuje od 13 lat. Dla naszych klientów – renomowanych przedsiębiorstw o profilu produkcyjnym i logistycznym – wyszukujemy i zatrudniamy najlepszych kandydatów do pracy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1624/3 i 1624/2.

Kandydatom do pracy, zainteresowanym podjęciem zatrudnienia w branżach: produkcja lub logistyka zapewniamy pomoc w znalezieniu optymalnej dla siebie pracy. Proponujemy możliwość zdobycia lub doskonalenia kwalifikacji pożądanych na dzisiejszym rynku pracy.

Naszym klientem jest firma specjalizująca się w produkcji artykułów aranżacji wnętrz i wyposażenia lokali usługowych, posiadająca nowoczesną infrastrukturę produkcyjną, w tym bogato wyposażony park maszynowy. Aktualnie na zlecenie tego przedsiębiorstwa poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Spawacz

Miejsce pracy: lubelskie / Łuków, Siedlce

Zadania:
  • Spawanie konstrukcji i elementów produktów montowanych firmie
  • Formowanie i montowanie elementów metalowych
  • Oczyszczanie detali po spawaniu
  • Postępowanie zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami oraz zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy.
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w pracy spawalniczej
  • Zdolności manualne oraz dokładność
  • Dbałość o jakość pracy
  • Sumienność, odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w Polskiej firmie produkcyjnej
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Pracę 2 zmianową
  • Wynagrodzenie w granicach 2300 – 3300 netto - uzależnione od kwalifikacji kandydata
  • Umowę zlecenie, a po okresie wdrożenia - umowę o pracę
  • Możliwość przyuczenia do pracy osób z niewielkim doświadczeniem w spawaniu elementów
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (brak sezonowości)
  • Atrakcyjne warunki pracy, wysokie standardy BHP.
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnianie swoich danych osobowych do celów związanych z prowadzonymi obecnie oraz w przyszłości procesami rekrutacji.
Administratorami danych osobowych są Logart Sp. z o.o., adres siedziby: ul. 1 Maja 14/2E, 96-300 Żyrardów, NIP: 8381852559 oraz Logart, adres siedziby: ul. Armii Krajowej 41, 96-314 Baranów, NIP: 8381256389. Dane osobowe mogą być udostępnione potencjalnym pracodawcom oraz podmiotom współpracującym z Administratorem. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, włączając w to prawo do ich usunięcia. Potwierdzam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez Administratorów znajdują się na stronie www.logart.com.pl/index.php/rodo.