Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
SPAWACZ - MONTAŻYSTA KONSTRUKCJI

Almos-2
Warszawa
praca stacjonarna
4774 dni temu

Ogłoszenie numer: 152760, z dnia 2011-06-21

Almos-2

ALMOS-2 to warszawska firma działająca na mazowieckim i ogólnopolskim rynku budowlanym w branży lekkich konstrukcji stalowo-aluminiowych z wykorzystaniem płyt poliwęglanowych oraz szkła.

www.almos2.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 232

Opis stanowiska

  • wykonanie konstrukcji wg rysunku/pomiarów z natury
  • montaż na obiekcie

Wymagania

  • umiejętność spawania
  • umiętność pracy w zespole i samodzielnie
  • prawo jazdy kat B
  • warunkiem jest przejście badań wysokościowych (zleconych przez naszą firmę)

Oferujemy

  • wynagrodzenie -  stała na godziny + premia za montaże

Wynagrodzenie

Od 3000 PLN