Zobacz więcej ofert pracy

Spawacz MIG-MAG

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
5887 dni temu

Ogłoszenie numer: 45455, z dnia 2008-06-16

Serwis Personalny Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej (1428/3) www.serwispersonalny.pl

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: SMM/SP/POZ

Opis stanowiska

Poszukujemy osób na stanowisko spawacza do poznańskiej firmy produkcyjnej. Praca od zaraz. Spawanie metalowych konstrukcji w osłonie CO2.

Wymagania

* certyfikaty potwierdzające doświadczenie * referencje od poprzednich pracodawców * doświadczenie w spawaniu metodą MIG-MAG min. 2 lata * skrupulatność i dokładność * duża motywacja do pracy

Oferujemy

* atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności (do 2700 zł brutto) * pracę w szybko rozwijającej się firmie * możliwość nadgodzin