Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Nowe Czarnowo
spawacz, monter prowadzący i monter konstrukcji stalowych

PUP "GOTECH" Sp. z o.o.
Nowe Czarnowo
praca stacjonarna
6538 dni temu

Ogłoszenie numer: 22657, z dnia 2006-09-20

Firma z siedzibą główną w Gorzowie Wlkp. prowadzi działalność w zakresie budownictwa przemysłowego, branża mechaniczna. Oddział firmy wraz z zakładem produkcyjnym (hala produkcyjna o powierzchni 3.000 m2) jest zlokalizowany w Nowym Czarnowie k/Szczecina. Zakres prac: montaż instalacji, urządzeń i konstrukcji stalowych, dostawa konstrukcji stalowych, wykonywanie dokumentacji warsztatowej.

Miejsce pracy: Nowe Czarnowo

Opis stanowiska

produkcja konstrukcji stalowych,

Wymagania

Spawacz - uprawnienia 135, 136, 141 (trzyletnia praktyka) Monter prowadzący - osoba prowadząca pracę, wymagana znajomość rysunku technicznego, umiejętności organizacyjne (trzyletnia praktyka) Monter konstrukcji stalowych - trzyletnia praktyka

Oferujemy

wynagrodzenie do uzgodnienia możliwość zakwaterowania