Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Solutions Architect

IT Kontrakt sp. z o. o.
Warszawa
praca stacjonarna
6425 dni temu

Ogłoszenie numer: 27476, z dnia 2007-03-16

T Kontrakt realizuje zaawansowane projekty informatyczne w Unii Europejskiej. Nasz zespół tworzą eksperci najwyższej klasy. Dołącz do nas już dziś!

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- Planowanie i wdrażanie architektury IT w obszarach: magazynowanie, Microsoft, serwery - Prowadzenie projektów od strony technicznej w fazie przedsprzedażowej - Ocena proponowanych rozwiązań pod kątem ich zgodności z zapotrzebowaniem klienta (propozycje i negocjacje dotyczące kluczowych rozwiązań sewisowych) - Ocena ryzyka i jego wpływu na zyskowność projektu

Wymagania

- Co najmniej 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów dotyczących kompleksowych rozwiązań IT - Doskonała znajomość serwerów, systemów Microsoft, Linux, magazynowania i rozwiązań Oracle - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - Elastyczność - Umiejętność przewidywania i logicznego myślenia

Oferujemy

- Wysokie zarobki i premie na poziomie UE - Stały rozwój kwalifikacji zawodowych - Stabilną pracę wśród profesjonalistów - Urozmaicony zakres prowadzonych projektów - Miłą atmosferę w młodym i dynamicznym zespole - Szkolenia, wyjazdy integracyjne - Prywatną opiekę medyczną