Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Software Engineer .Net

SII Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6742 dni temu

Ogłoszenie numer: 18372, z dnia 2006-03-01

Jesteśmy francuską firmą konsultingową specjalizującą się w dziedzinie badań i rozwoju nowoczesnych technologii informatycznych. Działamy na rynku od 1979 roku i obecnie zatrudniamy ponad 1300 inżynierów. Inżynierowie rekrutowani przez nas biorą udział w rozwijaniu najnowszych technologii dla poważnych światowych korporacji ( www.sii.fr ).

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku pełniąca rolę doradcy dla jednego z naszych klientów, renomowanej firmy będącej liderem w branży Bank/Finanse/Ubezpieczenia, będzie koordynowała pracę trzydziestoosobowego zespołu w ramach realizacji nowego i interesującego projektu Zadania i obowiązki: - Sporządzanie wyszczególnionych specyfikacji technicznych - Analiza wymagań systemowych - Modelowanie architektury oprogramowania - Tworzenie, integracja i weryfikacja oprogramowania

Wymagania

- Wykształcenie wyższe o profilu inżynier oprogramowania - Doświadczenie zawodowe w programowaniu .NET min.1-5 lat - Znajomość języków C#, ASP.NET - Podstawowa znajomość baz danych ORACLE i języka PL/SQL - Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Powody dla których warto do nas dołączyć : - Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych umiejętności: od 6 000 do 10 000 PLN brutto w zależności od doświadczenia - Ciekawą i motywującą pracę w pełnym wymiarze czasu - Miłą atmosferę pracy wśród profesjonalistów - Dużą skalę działań, rozwój zawodowy i szybki awans - Możliwość uzyskania międzynarodowego doświadczenia zawodowego

Poznaj

15 lat na rynku, 7 000 ekspertów, 1 miliard złotych przychodu, 7-krotny tytuł Great Place to Work – poznajcie Sii, najszybciej rozwijającą się firmę IT, transformacji cyfrowej, BPO i inżynierii przemysłowej w Polsce. Realizujemy projekty dla ponad 200 klientów z całego świata. Naszą misją jest identyfikowanie i promowanie najlepszych pracowników, czyli Power People.

Sii posiada swoje biura w 15 lokalizacjach w Polsce, w: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Katowicach, Łodzi, Lublinie, Rzeszowie, Bydgoszczy, Pile, Częstochowie, Białymstoku, Gliwicach i Szczecinie. Więcej na www.sii.pl