Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Social Media, Google & Mobile Product Manager

Ogicom Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
5050 dni temu

Ogłoszenie numer: 126820, z dnia 2010-12-21

Misją OGICOM jest skuteczny rozwój biznesu Klienta, poprzez profesjonalne, indywidualne doradztwo, oraz oferowanie kompleksowych, najwyższej jakości, innowacyjnych rozwiązań z dziedziny Internetu. OGICOM to krajowy lider dostarczający 1.000.000 maili dziennie, zatrudnia blisko 100 pracowników i współpracowników, obsługuje 30.000 zadowolonych Klientów, których zdecydowaną większość stanowią małe i średnie przedsiębiorstwa. Centrala firmy mieści się w Poznaniu, natomiast oddziały zlokalizowane są w największych polskich miastach.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Jako Social Media, Google & Mobile Product Manager będziesz odpowiedzialny za poszukiwanie, kreowanie oraz zarządzanie i rozwój innowacyjnych usług oferowanych przez Spółkę w obszarze social media, Google oraz aplikacje mobilne.

Główne zadania: - opracowywanie i realizowanie strategii budowania nowych produktów i usług w oparciu o media społecznościowe, wyszukiwarkę Google i aplikacje mobilne. - aktywne budowanie oferty produktowej Spółki poprzez tworzenie koncepcji możliwych rozwiązań, efektywne ich wdrażanie oraz rozwijanie; - koordynacja prac w zakresie sprzedaży, obsługi i rozwoju nowo tworzonych produktów i usług; - systematyczne poszerzanie wiedzy i analizowanie nowych trendów rynkowych; - raportowanie wyników prowadzonych działań.

Wymagania

- szeroka wiedza z obszaru narzędzi oraz mechanizmów działania nowych mediów (facebook, Google, aplikacji mobilnych) poparta konkretnymi przykładami realizacji i wdrożeń; - perfekcyjna znajomość procesu budowania i rozwijania nowych usług; - pasja tworzenia i poszukiwania niestandardowych, innowacyjnych rozwiązań; - wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne; - entuzjazm w działaniu oraz gotowość do podejmowania nowych wyzwań; - zainteresowanie tematyką nowoczesnych rozwiązań z dziedziny Internetu;

Oferujemy

Możliwość wdrażania i rozwijania własnych pomysłów, dużą samodzielność, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet niezbędnych narzędzi do realizacji postawionych zadań. Pracę pełną wyzwań w młodym i pełnym entuzjazmu zespole, kontakt z najnowszymi technologiami, możliwość doskonalenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.