Zobacz więcej ofert pracy

ŚLUSARZ

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego
Łódź, Górna
praca stacjonarna
4956 dni temu

Ogłoszenie numer: 127723, z dnia 2010-12-21

Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego TEMPUS A istnieje od 2002 roku (Certyfikat nr 493). Zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla średnich i dużych firm w Łodzi i miastach ościennych. Obecnie poszukujemy osoby do pracy w Agencji Reklamowej na stanowisku ślusarza przy produkcji różnego rodzaju form reklamowych.

ŚLUSARZ

Miejsce pracy: Łódź, Górna

Nr Ref.: AP/SLPR/10

Opis stanowiska

- przygotowanie do zespalania konstrukcji stalowych - zespalanie konstrukcji stalowych - inne prace manualne przy montażu

Wymagania

- co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku ślusarz - kierunkowe wykształcenie - dyspozycyjność (od poniedziałku do piątku) - zdolności manualne - precyzja, rzetelność, dokładność

Oferujemy

- regularne i pewne wynagrodzenie - ciągłość i stabilność zatrudnienia - elastyczny grafik