Zobacz więcej ofert pracy

Skarbnik Grupy

Koelner S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
4367 dni temu

Firma KOELNER lider na rynku zamocowań do budownictwa i przemysłu w Polsce oraz czołowy producent elementów złącznych w Europie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
woj. dolnośląskie
Nr Ref.: 087/2012

  • Dokonywanie oceny i przewidywań dot. płynności finansowej Grupy;
  • Współpraca z bankami;
  • Nadzór nad transakcjami na rynku finansowym;
  • Analiza potencjału kredytowego oraz kontrola bieżąca kredytów;
  • Poszukiwanie źródeł finansowania;
  • Nadzór nad efektywnością wykorzystania nadwyżek finansowych (cash pooling);
  • Doradztwo w wyborze inwestycji (ocena opłacalności i ryzyka);
  • Współudział w negocjacjach;
  • Sporządzanie analiz przepływów pieniężnych na potrzeby Zarządu;
  • Udział w tworzeniu budżetów;

  • Kilkuletnie doświadczenie na analogicznym lub zbliżonym stanowisku (bankowość lub Dział Treasury w przedsiębiorstwie);
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, preferowana specjalizacja: bankowość i finanse;
  • Znajomość aktualnych produktów finansowych i rynku finansowego;
  • Znajomość aktualnych tendencji na rynku walutowym;
  • Umiejętność przewidywania, zdolność szybkiej interpretacji zgromadzonych informacji;
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji;
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się Grupie;
  • Szansę na zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku;
  • Ambitne, rozwojowe zadania;
  • Umowę o pracę oraz atrakcyjny system wynagrodzenia;
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Niezbędne narzędzia pracy.